Domů > O firmě

O firmě

Společnost Waler, spol. s r.o. zahájila svoji činnost v roce 2003 a zabývá se stavební činností se zaměřením na výstavbu a rekonstrukce občanských objektů a vodohospodářských staveb.

Společnost má vlastní dopravu, mechanizační prostředky a odpovídající technické vybavení v nářadí a drobné mechanizaci, potřebné k realizaci prováděných stavebních a speciálních prací.

Veškeré materiály, používané společností Waler spol. s r.o., potřebné k realizaci díla, jsou atestované nebo certifikované výrobcem a je o nich vedena evidence včetně archivace.

Specializovaná řemesla zadává společnost Waler spol. s r.o. osvědčeným a zkušeným subdodavatelům, jejichž kvalita a spolehlivost je ověřena dlouhodobou spoluprací a společnost Waler spol. s r.o. za ni nese plnou zodpovědnost včetně záruky za dílo.

Výběr nejlepšího online kasina v Česká republikahttp://www.onlinecasino-cz24.com je obtížný. Mnoho virtuálních institucí přijímá hráče z této země. Mezi nimi jsou populární značky, které působí na trhu s hazardními hrami více než 10 let, prokázaly spolehlivost a poctivost. Na internetu se nedávno objevily také kluby. Abyste neudělali chybu, doporučujeme hrát v kasinech uvedených v našem hodnocení. Oblasti vybrané odborníky a nabídka výhodných podmínek spolupráce.